Skip to main content
Publikujemy pytania i odpowiedzi po szkoleniu dla gmin z CEEB

W maju br. przeprowadziliśmy szkolenie online z Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków pt. „CEEB dla gmin”. Łącznie, w ramach trzech terminów, przeszkoliliśmy blisko 2,5 tysiąca osób. Dla zainteresowanych publikujemy pytania i odpowiedzi, omawiane podczas szkolenia.

„CEEB – pytania i odpowiedzi” – wyjaśniamy wątpliwości

Od początku roku systematycznie przedstawiamy i wyjaśniamy różne zagadnienia dotyczące Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. W tym celu przygotowaliśmy cykl postów „CEEB -  pytania i odpowiedzi”, które publikujemy na profilach GUNB w mediach społecznościowych.

Użytkowniku CEEB – pamiętaj o aktualizacji aplikacji!

W sklepach Google Play i App Store dostępna jest nowa wersja aplikacji mobilnej CEEB. Polecamy użytkownikom wykonanie aktualizacji do wersji 1.2.6. Jest to niezbędne do sprawnej obsługi wszystkich funkcjonalności systemu CEEB.

Podsumowanie cyklu szkoleń „CEEB dla gmin”

Zakończyliśmy cykl szkoleń dla gmin na temat Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Łącznie, w ramach trzech zaplanowanych terminów, przeszkoliliśmy blisko 2,5 tysiąca osób. Celem szkoleń było podniesienie poziomu znajomości systemu wśród użytkowników, a także wypracowanie dalszych kierunków rozwojowych systemu.

Szkolenia GUNB dla gmin z systemu Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

Rozpoczynamy cykl szkoleń „CEEB dla gmin”. Ich celem jest podniesienie poziomu znajomości systemu wśród użytkowników, a także wypracowanie dalszych kierunków rozwojowych systemu. Szkolenia GUNB skierowane są do przedstawicieli urzędów miast i gmin z całej Polski. Cykl odbywa się patronatem Polskiego Alarmu Smogowego.

CEEB w najczęściej zadawanych pytaniach – nowa seria edukacyjna

Od początku roku systematycznie przedstawiamy i wyjaśniamy różne zagadnienia dotyczące Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. W tym celu przygotowaliśmy kolejny cykl postów. Prezentujemy w nim najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na temat CEEB.