Skip to main content
Integracja zewnętrznych systemów z CEEB – nowe API

Nowe API umożliwia użytkownikom systemu zautomatyzowane przesyłanie danych związanych z pomocą społeczną i dofinansowaniem na prace termomodernizacyjne do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB), bez konieczności ręcznego wprowadzania do systemu. Funkcjonalność jest już dostępna.

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków nagrodzona w konkursie Skrzydła IT w Administracji

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków (CEEB) została nagrodzona w konkursie Skrzydła IT w Administracji w kategorii e-Administracja. Statuetkę odebrała Dorota Cabańska, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego. Uroczysta gala odbyła się 2 kwietnia br. podczas X Forum Kierowników IT w Administracji.

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków to pierwsza w Polsce i unikatowa w skali Europy baza źródeł ciepła oraz źródeł spalania paliw. Jej głównym celem jest poprawa jakości powietrza.

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków w najczęściej zadawanych pytaniach – kontynuacja serii edukacyjnej

Od zeszłego roku systematycznie wyjaśniamy różne zagadnienia, które dotyczą zagadnień związanych z funkcjonowaniem Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków i obowiązkami, które z tego wynikają. W tym celu przygotowaliśmy kontynuację cyklu postów – CEEB pytania i odpowiedzi.

Raporty z danymi na stronie Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

Na stronie CEEB udostępniliśmy poszerzoną formę raportów z danymi.

Pozytywny wynik audytu Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

Audyt dotyczył realizacji przez GUNB projektu "Zintegrowany System Ograniczania Niskiej Emisji”, w ramach którego powstał system Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.

Rok od wdrożenia pełen wersji CEEB

Dziś, 18 września 2024 r., mija rok od uruchomienia pełnej wersji systemu Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. CEEB to pierwsza w Polsce ewidencja źródeł ciepła i źródeł spalania paliw w budynkach w całym kraju.