Przejdź do treści

Publikujemy pytania i odpowiedzi po szkoleniu dla gmin z CEEB

W maju br. przeprowadziliśmy szkolenie online z Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków pt. „CEEB dla gmin”. Łącznie, w ramach trzech terminów, przeszkoliliśmy blisko 2,5 tysiąca osób. Dla zainteresowanych publikujemy pytania i odpowiedzi, omawiane podczas szkolenia.

Szkolenia „CEEB dla gmin” skierowane były do lokalnych administratorów systemu CEEB i osób, które obsługują ewidencję w zakresie modułu kontroli środowiskowej oraz modułu analityczno-raportowego.

Cykl odbył się pod patronatem Polskiego Alarmu Smogowego.

Szkolenie w liczbach

  • 3 szkolenia online
  • blisko 2,5 tysiąca uczestników
  • 1600 urzędów miast i gmin z całej Polski
  • 44 urzędy Straży Miejskiej z całej Polski

Nie brałeś udziału w szkoleniu – skorzystaj z materiałów

Dla wszystkich osób, które zgłosiły swoje pytania lub nie uczestniczyły w szkoleniu, publikujemy pytania i odpowiedzi, które zostały sformułowane zarówno w ankietach przed szkoleniem jaki i padły w trakcie szkolenia na czacie. Łącznie dostaliśmy ponad 200 pytań.

Pytania zostały pogrupowane modułami i już dziś dostępne są odpowiedzi z modułu

  • administracyjnego
  • analityczno-raportowego oraz
  • aplikacji mobilnej

Bazę pytań i odpowiedzi sukcesywnie i na bieżąco aktualizujemy. W najbliższych dniach pojawią się odpowiedzi na pytania dotyczące kwestii prawnych, deklaracji oraz ogólne dotyczące innych modułów np. finansowego, e-learningu, dodawania budynków.

Materiały edukacyjne dotyczące CEEB

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi GUNB, które poświęcone są CEEB.

Aby skorzystać z Akademii GUNB wystarczy założyć konto. W tym celu wejść na portal e-budownictwo.gunb.gov.pl i wybrać Akademię GUNB, a następnie, na ekranie logowania kliknąć w link „Utwórz nowe konto!”